Get Adobe Flash player
tel. 791 527 289
tel. 791 527 295

Akcje promocyjne z udziałem hostess oraz hostów

Oferta-Akcje-promocyjneW dzisiejszych czasach, gdy na rynku panuje bardzo zacięta konkurencja samo umiejscowienie towaru na półce nie gwarantuje satysfakcjonujących wyników sprzedaży. W momencie, gdy o każdego klienta trzeba walczyć warto skorzystać z prostego i bardzo skutecznego narzędzia jakim są akcje promocyjne.

Nasza agencja zorganizuje dla Państwa różnorodne rodzaje promocji:

-animacje

-degustacje

-demonstracje

-samplingi

Po ustaleniu zakresu, celu i charakteru promocji całość leży w naszych rękach. Dysponujemy bazą doświadczonych i sprawdzonych ludzi, którzy pomogą zwiększyć sprzedaż i zachęcą klientów do częstszych zakupów asortymentu Twojej firmy.

Przed każdą akcją organizujemy szkolenia, aby Nasi pracownicy byli kompetentni, a efektywność ich pracy jak największa.

Monitorujemy wysokość sprzedaży w czasie promocji, którą później przedstawiamy kontrahentowi. Stanowi to żywy dowód opłacalności tego typu akcji.

Na życzenie klienta przygotowujemy porównanie wyników sprzedaży w dzień bez promocji w stosunku do dnia promocyjnego. Po co to robimy? Chcemy pokazać jak dobrze przygotowana akcja promocyjna potrafi zwiększyć sprzedaż czyli, że warto w nią inwestować .

Znamy zapotrzebowania i wymagania konsumenta dlatego jeśli nie masz pomysłu jak ma wyglądać Twoja reklama my Ci pomożemy.

Skonfigurujemy akcję promocyjną pod każdym względem:

-dobór stroju

-materiały reklamowe

-miejsce promocji

-rodzaj akcji

-dokumentacja po zakończeniu promocji

Przedstawimy kilka pomysłów, scenariuszy, a Ty zdecydujesz co będzie najlepsze dla Twojej firmy.